سایت برای فروش

با سلام و احترام: سایت مجله ایرانیان مالزی برای فروش

این وب سایت از قدیمی ترین وب سایتهای فعال در حوزه ایرانیان شرق آسیا بوده و هست. این سایت با دامنه و کلیه امکانات برای فروش میباشد. در صورت تمایل درخواست خود را به ایمیل و یا تلگرام ما ارسال فرمائید

ایمیل: alireza.daryasar @ gmail.com

@academy2100  تلگرام آیدی

لطفا در درخواست خود قیمت پیشنهادی را ارسال فرمائید. پس از بررسی درخواست به شما پاسخ خواهیم داد


 

اخبار ضد و نقيض درباره سرنوشت نماينده مالزي در آژانس بين المللي انرژي اتمي


فراخوان "محمد ارشد حسين" نماينده مالزي در آژانس بين المللي انرژي اتمي پس از راي مخالف وي به قطعنامه ضدايراني شوراي حکام، در حال تبديل شدن به بحراني براي دولتمردان مالزي است و مطالب متفاوتي و متناقضي درباره سرنوشت وي و امکان بازگشت به جايگاه قبليش، مطرح است
دولت مالزي زماني که تصميم به فراخواني ارشد حسين از وين گرفت، گمان نمي کرد اين موضوع براي مالزي تبديل به يک مساله چالش برانگيز شود، اما امروز برخي از شخصيت هاي با نفوذ و رسانه هاي اين کشور دولت مالزي را بابت اين تصميم سياسي مورد سوال قرار مي دهند.
در حالي که عنيفه امان وزير امور خارجه مالزي با صدور اطلاعيه اي درباره علت فراخوان محمد ارشد حسين، اعلام کرد که تصميم او در مخالفت با قطعنامه ضد ايراني شوراي حکام مغاير روال موجود سياست خارجي مالزي بوده است، "کوهيلان پيلاي" معاون وزير خارجه مالزي گفت که کشورش موافق قطعنامه ضد ايراني شوراي حکام نيست.
پايگاه اطلاع رساني مالزيا اينسايدر به نقل از معاون وزير خارجه مالزي نوشت که اين فراخواني به خاطر عدم هماهنگي با وزارت خارجه بوده است.
"کوهيلان پيلاي" تصريح کرد: "محمد ارشد حسين" سفير اين کشور در اتريش و نماينده دائمي مالزي در آژانس بين المللي انر‍ژي اتمي به علت اينکه قبل از اعلام راي اين کشور به قطعنامه آژانس با مقامات عالي رتبه اين کشور هماهنگي لازم را به عمل نياورده به اين کشور فراخوانده شده است.
اين مقام مالزيايي با رد ارتباط فراخواني سفير اين کشور با شايعات مرتبط با حمايت اين کشور از قطعنامه ضد ايراني شوراي حکام آژانس، گفت: راي بر ضد قطعنامه موضوع اصلي نيست، بلکه عدم هماهنگي با وزير خارجه و نخست وزير اين کشور طبق رويه هاي موجود ديپلماتيک در اين زمينه مهم است که بايد مورد بررسي قرار گيرد.
از سوي ديگر دولت مالزي به خاطر اتخاذ اين تصميم سياسي، از سوي برخي از شخصيت هاي با نفوذ اين کشور نيز تحت فشار قرار دارد که از آن جمله مي توان به ماهاتير محمد نخست وزير اسبق اين کشور اشاره کرد.
ماهاتير محمد، نخست وزير پيشين مالزي سياست خارجي نجيب تون رزاق، نخست وزير فعلي اين کشور بويژه در ارتباط با حمايت از آمريکا عليه ايران را مورد انتقاد قرار داد.
ماهاتير محمد با ابراز نگراني و نااميدي از سياست خارجي دولت اين کشور، گفت: ظاهرا دولت نجيب تون رزاق تصميم به حمايت از آمريکا گرفته و به همين دليل نماينده خود در آژانس بين المللي انرژي هسته اي را به خاطر راي منفي به قطعنامه ضد ايراني شوراي حکام به کوالالانپور فراخوانده است.
نخست وزير پيشين مالزي مي افزايد: در گذشته مالزي از کشورهايي که تحت ستم و ظلم واقع مي شد، حمايت مي کرد اما نجيب تون رزاق اين سياست را تغيير داده و مالزي اکنون از آمريکا که به ايران ستم مي کند، حمايت مي کند.
نخست وزير پيشين مالزي با ابراز ناخرسندي از احضار نماينده اين کشور در آژانس و نيز تغيير سياست خارجي مالزي، پيام هاي قوي و هشدارآميزي به نجيب تون رزاق ارسال داشته و تاکيد کرده که وي نمي خواهد سياست خارجي اين کشور بويژه در ارتباط با آمريکا تغيير کند.
به اعتقاد ماهاتير محمد، رياست جمهوري آمريکا که با سياست تغيير روي کار آمده، دنيا را نااميد کرده و نه تنها هيچ تغييري ايجاد نکرده بلکه با ارسال نيروهاي نظامي بيشتري به افغانستان همان سياست هاي جرج بوش را ادامه مي دهد.
وي همچنين با انتقاد از قطعنامه شوراي حکام عليه ايران مي افزايد: اين آمريکا و رژيم صهيونيستي هستند که از سلاح هاي هسته اي استفاده مي کنند، پس چرا عليه ايران قطعنامه صادر مي شود.
به دنبال اظهارات ماهاتير محمد در اين خصوص، رسانه هاي مالزي نيز نسبت به اين موضوع حساسيت نشان داده و مطالبي را درباره آن منعکس کردند که از آن جمله مي توان به مقاله منتشر شده در روزنامه استار مالزي اشاره کرد که به قلم يکي تحليلگران سياسي اين کشور بود.
مريگاواتي ذوافکار تحليلگر مالزيايي فشارهاي آمريکا را باعث فراخواندن سفير مالزي در آژانس بين المللي انرژي اتمي دانسته و تاکيد کرده است: اتخاذ چنين تصميمي از سوي دولت مالزي بي سابقه بوده است.
تحليلگر مالزيايي در اين مقاله افزود: وزير امور خارجه مالزي در بيانيه خود در اين زمينه هدف از احضار سفير اين کشور را "مشورت" در زمينه راي منفي وي به قطعنامه ضد ايراني شوراي حکام دانسته و خاطرنشان کرده اين راي بر خلاف رويه اين کشور در مسائل بين المللي است و وي قبل از صدور اين راي با دولت مالزي مشورت نکرده است.
به اعتقاد نويسنده، ادعاي عدم مشورت وي با دولت مرکزي تقريبا بي پايه است چرا که تمام سفرا، آن هم سفير کهنه کاري چون محمد ارشد حسين به خوبي اطلاع دارند که چه موقع خود مي توانند تصميم بگيرند و چه موقع بايد با دولت مرکزي همفکري کنند.
از ديدگاه نويسنده اين مقاله، سفير مالزي در آژانس به دولت مرکزي اين کشور اطلاع داده بود که با توجه به تصميم کشورهاي عدم تعهد، مالزي بايد به اين قطعنامه راي منفي بدهد چرا که هم در راستاي سياست خارجي مالزي است و هم اين که فعاليت هاي هسته اي صلح آميز حق هر کشوري مي باشد.
مريگاواتي ذوافکار در ادامه به نقل از اطلاعات فاش شده از سوي منابع مختلف، قبل از راي گيري شوراي حکام افزود: مقامات رسمي آمريکا هنگام سفر کوتاه نخست وزير مالزي به اين کشور در ماه نوامبر با وي لابي کرده و از وي خواسته اند تا مالزي به عنوان رئيس شوراي حکام به قطعنامه ضد ايراني شوراي حکام راي مثبت بدهد و نجيب رزاق نيز وعده داده بود که اين تصميم را بررسي کند.
مريگاواتي ذوافکار مي نويسد: در حالي که مالزي براي خشنودي و تسکين برخي قدرت هاي خاص اقدام به احضار سفير خود از آژانس کرده است ، مشخص نيست چه پيامي براي ايراني ها فرستاده است؟
علاوه بر اين احضار محمد ارشد حسين باعث سرخوردگي ديپلمات هاي مالزيايي و مهم تر از آن تخريب و تضعيف اعتماد آنها به مستقل بودن مالزي در پيشبرد سياست هاي خارجي اش مي شود. چرا که اگر وظيفه آنان آن طور که در سياست خارجي کشور اعلام شده دفاع از کشور و منافع مالزي است، در اين شرايط و در صورت تکرار چنين افتضاح ديگري (احضار سفير) چه کسي بايد از آنان حمايت کند.
روزنامه هاي انگليسي زبان استار و نيواستريتز تايمز به دنبال حساسيت هاي ايجاد شده درباره تصميم دولت مالزي براي فراخواندن سفير اين کشور در آژانس و تبعات و اثرات آن، اوايل اين هفته از بازگشت محمد ارشد حسين به محل ماموريت خود يعني شهر وين و مقر آژانس بين المللي انرژي اتمي خبر دادند اما خبرگزاري رسمي مالزي (برناما) ضمن تاييد خبر بازگشت ارشد حسين به وين، نوشت که وي براي نشستن در پست قبلي خود به اتريش بازنگشته است.
برناما در ادامه مي افزايد: وزارت خارجه مالزي در بيانيه اي امروز اعلام کرد به ارشد حسين اجازه داده شده به منظور همراهي با خانواده خود و انجام امور شخصي به وين بازگردد تا دستورالعمل لازم از طرف اين وزارتخانه صادر شود.
محمد ارشد حسين علاوه بر نمايندگي اين کشور در آژانس بين المللي انرژي اتمي به نمايندگي از اين کشور رياست دوره اي شوراي حکام آژانس را نيز بر عهده داشت.
عنيفه امان وزير امور خارجه مالزي روز دوشنبه نيز با صدور اطلاعيه اي اعلام کرد که ارشد حسين به پست سابق خود در وين بازنگشته است و تصميم مقتضي در اين باره به زودي اعلام خواهد شد.

 


آدرس ایمیل خود را وارد کنید

 

مطالب مرتبط

Place Ad Code Here آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

فرم ثبت نظر

ثیت نظر شما

0
  • No comments found
محاسبه BMI
محاسبه WHR
محاسبه وزن مناسب
آزمون ارزیابی اعتماد بنفس
آزمون رست Rast برای ارزیابی توانی بی هوازی
جدول میزان ویتامین های موجود در مواد غذایی مختلف
پرسشنامه و آزمون آنلاین تعیین سطح اضطراب
تست آنلاین اعتیاد به مواد غذایی در 60 ثانیه
تست آنلاین ارزیابی سطح افسردگی بک
سن بیولوژیکی خود را محاسبه نمائید
خودتان را تست کنید:تست عضلات شکم-حرکت در یک دقیقه
نرم افزار آنلاین محاسبات سلامتی و تیپ بدنی
محاسبه یک تکرار بیشینه 1rm
محاسبه گر شدت تمرین برای کاهش وزن
محاسبه آنلاین انرژی موجود در مواد غذایی
محاسبه انرژی میوه ها و سبزیجات
تعیین ضربان قلب بیشینه
تعیین حداکثر اکسیژن مصرفی - VO2max
تعیین ضربان قلب بیشینه
سن بدن یا سن فیستنس شما چند است
نرم افزار سلامت
 چند سانت دور کمر خود را کم کنیم؟
برنامه بدنسازی ویژه - حجم و قدرت
جدول چینی تعیین جنسیت نوزاد (محاسبه گر)
آیا شما میتوانید یک برنامه تمرینی را آغاز نمائید؟
محاسبه میزان چربی سوزانده شده در تمرین
آزمایشگاه آنلاین فیزیولوژی ورزشی
محاسبه گر وزن نرمال دوران بارداری
محاسبه گر بدنسازی
خودتان را تست کنید:شما جغد هستید یا گنجشک؟
محاسبه گر آنلاین درصد چربی
محاسبه وزن مناسب برای مردان وزنان

 ISSN: ‪2322-5335

نظرات ارسالی

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
با سلام.به مدیریت محترم سایت .منم مث محبوب جون متشکرم از...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
عسل جونم سلام. عزیزم شما الان 23 ساله ای.اما گفتی میخوام 9...

پخش زنده بمباران سطح ماه توسط ناس...
عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هستی andممن...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام به خانمی جونم عزیزم من ۱ ماه پیش رفتم دکتر بهش گفتم...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام روناک جونم مرسی عزیزم لطف کردی.من که رفتم تو سایتش ...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام سلام به شما عزیزان محبوب جونم رزا جون و خانمی خیلی ...