سایت برای فروش

با سلام و احترام: سایت مجله ایرانیان مالزی برای فروش

این وب سایت از قدیمی ترین وب سایتهای فعال در حوزه ایرانیان شرق آسیا بوده و هست. این سایت با دامنه و کلیه امکانات برای فروش میباشد. در صورت تمایل درخواست خود را به ایمیل و یا تلگرام ما ارسال فرمائید

ایمیل: alireza.daryasar @ gmail.com

@academy2100  تلگرام آیدی

لطفا در درخواست خود قیمت پیشنهادی را ارسال فرمائید. پس از بررسی درخواست به شما پاسخ خواهیم داد


 

موافقت با برنامه‌هاي 5/1 ميليارد توماني قطبي

در حالي كه برخي منابع خبري همچنان تاكيد دارند سرنوشت افشين قطبي در تيم ملي چندان معلوم نيست، مسئولان فدراسيون فوتبال از جلسه خود با رئيس سازمان تربيت بدني برداشت متفاوتي دارند.

 

ديداري كه علي سعيدلو بر جدي‌تر شدن نقش كميته فني فدراسيون فوتبال تاكيد كرده و به نوعي هشدار داده كه مسئولان فدراسيون فوتبال بايد اوضاع نا‌بسامان فوتبال را بهبود ببخشند. در همين حال مسئولان فدراسيون فوتبال بلافاصله در رسانه‌ها موضوع را طور ديگري مطرح و تاكيد كرده‌اند كه افشین قطبی تا پايان جام ملت‌هاي آسيا در سمت سرمربيگري تيم ملي باقي خواهد ماند.

البته فشار انتقادهايي كه متوجه قطبي است تا حدود زيادي فروكش كرده و در چنين شرايطي گفته مي‌شود فدراسيون فوتبال همچنان مذاكره با برخي گزينه‌هاي خارجي را در دستور كار خود قرار داده است. هرچند كه علی کفاشیان اين موضوع را شايعه‌اي بيش نمي‌داند و تاكيد مي‌كند: «اصلا درست نيست كه تمركز قطبي را به هم بزنيم. او بايد با خاطري آسوده كارش را انجام بدهد. بنابراين طرح چنين شايعاتي اصلا كار درستي نيست.»

اما اظهارات مسئولان سازمان تربیت بدنی نشان مي‌دهد كه آنها هنوز برنامه‌اي از سرمربي تيم ملي دريافت نكرده‌اند. شايد فدراسيون فوتبال در فاز نخست قصد دارد در خصوص برخي خواسته‌هاي قطبي با وي به توافق برسد. اين در حالي است كه افشين قطبي در تازه‌ترين واكنش خود نسبت به امكاناتي كه بايد در اختيار تيم ملي قرار بگيرد، گفته است: «خوشحالم كه همه متوجه شدند در خصوص پرواز اختصاصي براي تيم ملي حق با من بود.» با همه اين حرف‌ها هشدار سعيدلو به فدراسيون فوتبال به خوبي مويد اين نكته است كه سازمان ورزش به عنوان اصلي‌ترين متولي ورزش در كشور به خوبي از نارضايتي افكار عمومي نسبت به آنچه كه در فوتبال مي‌گذرد با خبر است.

هشدار سعيدلو به فدراسيون فوتبال

جلسه ويژه رئيس سازمان تربيت بدني با مسئولان فدراسيون فوتبال و سرمربي تيم‌هاي بزرگسالان و اميد دوشنبه شب برگزار شد. اعضاي كادر فني تيم ملي و فدراسيون فوتبال دوشنبه‌شب براي بررسي عملكرد و ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي اخير در محل سازمان تربيت بدني با علي سعيدلو جلسه‌اي را برگزار كردند. در ابتداي جلسه مسئولان و اعضاي كادر فني تيم‌هاي اميد و بزرگسالان گزارش كاملي از نحوه فعاليت‌ها و برنامه‌هاي خود به سعيدلو ارائه دادند.

رئيس سازمان تربيت بدني نيز در اين جلسه كه حدود 50 دقيقه به طول انجاميد به صورت جداگانه با قطبي و پيرواني درباره مسائل تيم‌هاي اميد و بزرگسالان صحبت كرد. سعيدلو در تشريح اهداف سازمان تربيت بدني تاكيد كرد: «در جامعه انتظارات مردم از فوتبال بالاست، بنابراين بايد دل مردم را به دست آوريد.» وي در جمع حاضران در اين جلسه اظهار داشت: «براي پي بردن به نقاط ضعف و قوت تيم‌هاي ملي فوتبال، اعضاي كادر فني بايد بيش از گذشته به كميته فني تيم‌هاي ملي اهميت دهند.» افشين قطبي، غلامحسين پيرواني، مهدي محمدنبي، علي كفاشيان، مهدي تاج، علي دوستي و فريدون معيني از حاضران در جلسه، دوشنبه‌شب بودند.

جالب اينكه مسئولان فدراسيون فوتبال از اين جلسه، بنا به دلخواه خود بهره‌برداري كرده‌اند. اظهارات سعيدلو نشان مي‌دهد كه سازمان ورزش در خصوص ادامه حمايت از قطبي شرايط خاصي دارد. شرطي كه اتفاقا رئيس سازمان تربيت بدني به صراحت درباره‌اش سخن گفته و خطاب به مسئولان فدراسيون فوتبال تاكيد كرده است: «شما بايد دل مردم را شاد كنيد.» اين در حالي است كه رسانه‌ها و افكار عمومي با توجه به نتايج ضعيف تيم ملي دل خوشي از عملكرد فدراسيون فوتبال و اعضاي كادر فني تيم ملي ندارند.

قطبي مي‌ماند؟

روز گذشته اعضاي كميته فني فدراسيون فوتبال در گفت‌وگوهاي خود به حمايت سازمان تربيت بدني از برنامه‌هاي فدراسيون فوتبال اشاره كردند. رئيس كميته جوانان فدراسيون فوتبال گفت: «رئيس سازمان تربيت بدني از برنامه‌هايي كه فدراسيون براي آينده دارد حمايت كرد.» فريدون معيني درباره جلسه مسئولان فدراسيون فوتبال با علي سعيدلو اظهار داشت: «در اين جلسه مسئولان فدراسيون فوتبال و مربيان تيم ملي در سه رده بزرگسالان، اميد و جوانان حضور داشتند. ديدگاه‌هاي آقاي سعيدلو خوب و منطقي است.»

وي افزود: «او فوتبال را در بعد ويژه‌اي مي‌بيند و حمايت‌هاي بسيار خوبي از برنامه‌هاي آينده فدراسيون به عمل آورد. البته نقص‌هايي هم به طور حتم وجود دارد كه در سايه تعامل حل خواهد شد.» رئيس كميته جوانان ادامه داد: «سعيدلو در سطح كلان نظرات خوبي دارد. وي از همه خواست تا به صورت جدي و به شكل علمي كار را پيگيري كنند.»

معيني با بيان اينكه مربيان برنامه خاصي ارائه نكردند و هر يك از مسئولان و مربيان نظرات خود را عنوان كردند، گفت: «اگر بحث اختصاص يك درصد از بودجه وزارتخانه‌ها به ورزش تحقق پيدا كند تحول بزرگي در ورزش ايران ايجاد خواهد شد.» مهدي محمدنبي نيز جلسه با سعيدلو را مثبت ارزيابي كرد و گفت: «بي ترديد با برگزاري چنين جلساتي مي‌توانيم با مشورت و خرد جمعي كارها را پيش ببريم.»

وي همچنين در پاسخ به سئوالی در مورد اينکه برخي رسانه‌ها طي چند روز اخير از «فاتح تريم» سرمربي اسبق تيم ملي ترکيه به عنوان يکي از گزينه‌هاي هدايت تيم ملي فوتبال ايران نام برده‌اند، تاکيد کرد: «به نظر همه کارشناسان و علاقه‌مندان به فوتبال احترام مي‌گذاريم اما اين مطالب نظرهاي شخصي است و افشين قطبي حداقل تا پايان رقابت‌هاي جام ملتهای آسیا در تيم ملي ايران خواهد ماند. اين تنها ديدگاه شخصي من نيست بلكه فدراسيون فوتبال به اين نتيجه رسيده است.»

دبير کل فدراسيون فوتبال با تکذيب شايعه برکناري سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: «قرارداد افشين قطبي تا پايان جام ملت‌هاي آسياست و هيچ برنامه‌اي براي تغيير کادر فني تيم ملي وجود ندارد.» نبي تصريح کرد: «طبيعي است که براي موفقيت در تيم ملي ايران بايد به بازيکنان و کادر فني فرصت داد تا بتوانند خود را با شرايط اين تيم هماهنگ کنند. به نظر ما قطبي در کارش موفق خواهد شد و وي تا پايان جام ملت‌هاي آسيا به عنوان سرمربي تيم ملي ايران به فعاليت خود ادامه مي‌دهد.»

سجادي: از برنامه‌هاي قطبي براي تيم ملي حمايت مي‌كنيم

معاون سازمان تربيت بدني گفت: «از برنامه‌هاي قطبي براي تيم ملي فوتبال حمايت مي‌كنيم.» سجادي در خصوص اينكه گفته مي‌شود برنامه‌هاي قطبي يك و نيم ميليارد هزينه در بر دارد، تاكيد كرد: «من چيزي در اين زمينه نشنيده‌ام و گزارشي از برنامه‌هاي قطبي به دست من نرسيده است. وظيفه سازمان تربيت بدني حمايت از همه ورزش‌هاست و در مورد برنامه‌هاي قطبي نيز از سرمربي تيم ملي حمايت خواهيم كرد.» وي افزود: «مبلغ يك و نيم‌ميلياردي كه صحبت از آن مي‌شود هزينه‌اي نيست، چون لياقت ورزش ايران خيلي بالاتر از اينهاست.»

 


آدرس ایمیل خود را وارد کنید

 

مطالب مرتبط

Place Ad Code Here آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

فرم ثبت نظر

ثیت نظر شما

0
  • No comments found
محاسبه BMI
محاسبه WHR
محاسبه وزن مناسب
آزمون ارزیابی اعتماد بنفس
آزمون رست Rast برای ارزیابی توانی بی هوازی
جدول میزان ویتامین های موجود در مواد غذایی مختلف
پرسشنامه و آزمون آنلاین تعیین سطح اضطراب
تست آنلاین اعتیاد به مواد غذایی در 60 ثانیه
تست آنلاین ارزیابی سطح افسردگی بک
سن بیولوژیکی خود را محاسبه نمائید
خودتان را تست کنید:تست عضلات شکم-حرکت در یک دقیقه
نرم افزار آنلاین محاسبات سلامتی و تیپ بدنی
محاسبه یک تکرار بیشینه 1rm
محاسبه گر شدت تمرین برای کاهش وزن
محاسبه آنلاین انرژی موجود در مواد غذایی
محاسبه انرژی میوه ها و سبزیجات
تعیین ضربان قلب بیشینه
تعیین حداکثر اکسیژن مصرفی - VO2max
تعیین ضربان قلب بیشینه
سن بدن یا سن فیستنس شما چند است
نرم افزار سلامت
 چند سانت دور کمر خود را کم کنیم؟
برنامه بدنسازی ویژه - حجم و قدرت
جدول چینی تعیین جنسیت نوزاد (محاسبه گر)
آیا شما میتوانید یک برنامه تمرینی را آغاز نمائید؟
محاسبه میزان چربی سوزانده شده در تمرین
آزمایشگاه آنلاین فیزیولوژی ورزشی
محاسبه گر وزن نرمال دوران بارداری
محاسبه گر بدنسازی
خودتان را تست کنید:شما جغد هستید یا گنجشک؟
محاسبه گر آنلاین درصد چربی
محاسبه وزن مناسب برای مردان وزنان

 ISSN: ‪2322-5335

نظرات ارسالی

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
با سلام.به مدیریت محترم سایت .منم مث محبوب جون متشکرم از...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
عسل جونم سلام. عزیزم شما الان 23 ساله ای.اما گفتی میخوام 9...

پخش زنده بمباران سطح ماه توسط ناس...
عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هستی andممن...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام به خانمی جونم عزیزم من ۱ ماه پیش رفتم دکتر بهش گفتم...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام روناک جونم مرسی عزیزم لطف کردی.من که رفتم تو سایتش ...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام سلام به شما عزیزان محبوب جونم رزا جون و خانمی خیلی ...