سایت برای فروش

با سلام و احترام: سایت مجله ایرانیان مالزی برای فروش

این وب سایت از قدیمی ترین وب سایتهای فعال در حوزه ایرانیان شرق آسیا بوده و هست. این سایت با دامنه و کلیه امکانات برای فروش میباشد. در صورت تمایل درخواست خود را به ایمیل و یا تلگرام ما ارسال فرمائید

ایمیل: alireza.daryasar @ gmail.com

@academy2100  تلگرام آیدی

لطفا در درخواست خود قیمت پیشنهادی را ارسال فرمائید. پس از بررسی درخواست به شما پاسخ خواهیم داد


 

استفاده ابزاری از مواد مخدر بهانه ای جهت فشار مالزیایی ها بر مسافران ایرانی

http://i12.tinypic.com/2qu419j.jpg

در ماههای گذشته شاهد چرخشهایی وسیع در سیاست های مالزی در قبال ایران بودیم. مالزی سالهاست که خود را دوست شماره یک ایران میداند و همچنین نمیتواند از منافعی که غرب و بخصوص آمریکا برای آنها دارد چشم پوشی نماید. 

فشار آمریکا بر این کشور در قبال رای داده شده در شورای حکام آزانس اتمی این کشور را مجبور کرد تا نماینده خود را در این سازمان مهم تغییر دهد و این بار نیز نشانه هایی پدیدار گشته که این کشور قصد دارد تا سیاست آمریکا را در مورد ایرانیان به اجرا گذارد. در ماههای گذشته خبری به گوش میرسید مبنی بر اینکه آمریکا از همه کشورها و به ویژه مالزی که میزبان مسافران زیادی از ایران است  خواسته تا کنترل سختگیرانه ای نسب به مسافران کشورهای محور شرارتی که خود نامیده اند داشته باشند. پس از این اخبار بود که تقریبا همه هفته گزارشاتی مختلف از تخلف ایرانیان و کشف مواد مخدر از سوی ایرانیان در رسانه های مالزی منعکس میشد و جو سنگینی بر جامعه ایرانیان مقیم و حتی مسافران گذری ایرانی در مالزی حاکم گردید

این حرکت هدفمند رسانه های مالزی و پلیس مالزی جریان را به جایی رساند تا مالزی خود را محق بداند مسافران ایرانی را به شدت در فرودگاههای این کشور مورد بازرسی قرار دهد. کاری که آمریکا از او خواسته بود را این بار به بهانه مواد مخدر انجام میدهد.

سوال اینجاست که آیا ایرانیان بیشترین میزان جرم را در مالزی مرتکب میشوند؟ جواب ساده است. منابع رسمی مالزی ایرانیان را در رده های آخر در ایجاد تخلف و انجام جرم در مالزی رتبه بندی کرده اند. حال چرا فقط ایرانیان که میزان تخلف آنها در قبال هندو ها و یا اندونزیایی ها بسیار کم شمار میباشد باید در فرودگاه این کشور به صورت تحقیرانه ای مورد بازجویی قرار گیرند؟

آیا همه ادعاهای مالزیایی ها در مورد تخلف ایرانیان در این کشور درست است؟ آیا انعکاس اخباری مبنی بر دستگیری 10 نفر از ایرانیان در مکانهای مختلف و در عرض بیست و چهار ساعت در روزنامه استار و سایر جراید این کشور با واقعیت منطبق است؟ اگر همه اینها درست است شاید این نکته هم درست باشد که برخی از ایرانیان ادعا کردند پلیس مالزی گاها از انداختن مواد مخدر در خودروی ایرانیان جهت فشار بر آنها استفاده میکند؟ 

اگر همه این تخلفات نیز درست باشد، مالزی باید بداند که درآمد بالایی از دانشجویان و مسافران ایرانی عاید این کشور شده و طبق اعلان رسانه های خودشان ایران بیشترین درصد جهانگرد به این کشور را داشته است.

امید است که مالزی راه دبی را تکرار نکند و بر سیاست موش و گربه ای که راه انداخته پایان دهد. اگر مالزی میخواهد طبق دستور آمریکا از مسافرین ایرانی انگشت نگاری هم نماید این را میتواند رسما اعلام کند نه اینکه با بزرگنمایی و گاهها تهمتهای بسیار به خصوص در مورد مواد مخدر شروع به تخریب ایرانیان نماید

پی نوشت: خبری مبنی بر برخورد نامناسب ماموران فرودگاه مالزی با ایرانیان

بازرسی مسافران ایرانی در فرودگاه کووالالامپور همزمان با افزایش دستگیری قاچاقچیان ایرانی در این کشور 

منبع: مجله ایرانیان مالزی


آدرس ایمیل خود را وارد کنید

 

مطالب مرتبط

Place Ad Code Here آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

فرم ثبت نظر

ثیت نظر شما

0

نظرات (7)

 • فرهاد

  متعجبم که چه بر سر ما آمده

 • علی

  سومین نظر از بالا: "واقعا خجالت دارد. در پنج هفته پنجاه قاچاقچی ایرانی در مالزی دستگیر شده اند و آنوقت می نویسید استفاده ابزاری از مواد مخدر. معلوم نیست در زمان بازرسی غیر دقیق مسافران ایرانی چندصد تن مواد وارد مالزی کرده اند؟"

  بی سوادی و خودزنی شما برای من به عنوان یک ایرانی هم جای خجالت دارد. شمایی که بدون کوچکترین فکری اتهام حمل "چند صد تن مواد مخدر" را به هموطنانت می زنی مایه ی ننگ و شرمساری من به عنوان یک ایرانی هستی. به این فکر کردی که نژاد ملیت چه ربطی به قاچاق مواد مخدر دارد؟ نخیر! امثال شما منتظر موقعیت هستند که خودزنی کنند و ایران و ایرانی را حقیر بخوانند!

  پروفسور! هر شخص نهایتا در بهترین شرایط ممکن اجازه ی حمل 30 یا 40 کیلوگرم بار با هواپیما را دارد این که شما با چه ماشین حسابی به عدد چند صد تن رسیده اید جای سوال است!؟

  این که چقدر ساده به هموطن خود شک می کنید و اتهام "قاچاق چند صد تن مواد" را به خواهر و برادر ایرانی خود می زنید و حاضر نیستید 1% هم به پلیس و مسئولان مالزی شک کنید عمق فاجعه را در مورد شما و امثال شما نشان می دهد! شما که خودت و هموطنانت را اینطور می بینی دیگر از مقامات مالزی چه انتظاری می توان داشت؟!

  من هم از این که "شما" ایرانی هستی خجالت می کشم. از این که از ایرانی بودن خودت خجالت می کشی شرمگینم. همان بهتر که امثال تو ایرانی نباشند. ایران چه نیازی به شماها دارد؟

 • علی

  متاسفم برای آن ایرانی که کامنت گذاشته و از ایرانی بودنش خجالت می کشد. شما همان بهتر که ایرانی نباشید. کسی به شما احتیاجی ندارد! بفرمایید سیتیزن مالزی بشوید همین تازه به دوران رسیده ها برای شما زیادی هم هستند!

 • مهمان

  با تشکر از خبر رسانی خوبتان
  در این مورد بخصوص بنده در رابطه با دستگیریهای اخیر .به واسطه حضور یکی از دوستان در جمع دستگیرشدگان.اطلاع دقیقی دارم. که خدمت دوستان عرض می کنم.
  دوست بنده را که مدت 17 سال در مالزی ساکن است و همسرشان نیز مالایی می باشد.
  در ساعت 12 شب جلوی درب منزل دستگیر و در تفتیش منزل وی هیچ چیزی پیدا نکردند. و تنها تعدادی بسته منتول که برای باز کردن بینی و سرما خوردگی استفاده می شود را بهانه و الان نزدیک به دوماه است که ایشان را زندان کرده اند تا جواب آزمایش بییاید که آیا مواد مخدر است یا نه؟
  حتی پلیس گفته که ممکن است تا 5 ماه آینده نیز جواب حاضر نشود و ایشان نیز حتی حق گذاشتن وصیقه و ضامن را ندارد.
  در صورتی که در هنگام خرید آنها از داروخانه بنده با ایشان حضور داشتم که حتی آنقدر بی خطر است بدون نسخه بفروش می رسد و همه جا نیز موجود است.

  (تا اینجای قضیه رو داشته باشید.........چند روز بعد از دستگیری دوستمون خودم در روزنامه استار مطلبی با تیتر بزرگ در مورد دستگیری یک باند بزرگ مواد مخدر ایرانی در مالزی خوندم که در اون رییس پلیس از به دام افتادن یک تاجر فرش ایرانی در خونه ش توسط یک عملیات پیچیده پلیسی و کشف مقادیری ماده اولیه تهیه شیشه خبر داد!!!!!!!که منظورش همون منتولmenthol بود.)
  و در دیداری که اخیرا بنده با ایشان داشتم از وضعیت بد نگهدریشان شکایت داشتند و در وضعیت وخیم جسمی و روحی بودند.
  نکته جالب و قابل تامل اینکه در ملاقاتی که داشتم.گفتند که در طی مدت بازداشت بگفته پلیس مالزی با مورد مشکوکی در موردشان برخورد نشده ولی یکباره سروکله پلیس امنیت مالزی پیدا می شود و بازجویی ایشان را از پلیس میگیرد و بگفته وی به طور واضح از او می خواهند که زیر برگه های بازجویی که از قبل پر شده است را امضا کند و در اقرار نماید که در این قضایا دست داشته است.جونکه بگفته آنها چند نفر از دستگیر شدگان اسم او را گفته اند.
  در جواب وقتی ایشان از آنها درخواست میکند که اقرار کنندگان را برای شناسایی بنده بیاورید و اسم آنها چیست....او را بشدت شکنجه می دهند و تحدیدش کرده اند که اگر اقرار ندهد.او را بمدت 8 سال بدون محاکمه و تفهیم اتهام نگه می دارند.

  بعضی از دوستان اصرار دارن بگن قضیه سیاسی نیست...... حالا خودتون جای اون بنده خدا بذاریدو تصور کنید.یه چیزی از داروخونه خریدید که نه مسکن داره یا هر چیز دیگه ای و بابتش برید زندان و بهتون بگن باید اعدام بشید چون چند نفر اسم تو گفتن و اون چند نفر و نه می تونی ببینی و نه حتی اسمهاشونو بدونی.....

 • یک مهمان

  واقعا خجالت دارد. در پنج هفته پنجاه قاچاقچی ایرانی در مالزی دستگیر شده اند و آنوقت می نویسید استفاده ابزاری از مواد مخدر. معلوم نیست در زمان بازرسی غیر دقیق مسافران ایرانی چندصد تن مواد وارد مالزی کرده اند؟

 • یک مهمان

  بعد از 2 سال زندگی در مالزی بدون کوچکترین شک و تردیدی می گم در کنار مردم خوب مالزی با عده ی "زیادی" نژادپرست هم مالایی هم چینی و هم هندی برخورد داشته ام (در دانشگاه و بیرون از دانشگاه). بی صبرانه منتظرم این 1 سال و 3 ماه باقی مانده هم بگذرد و از اینجا فرار کنم. .

 • یک مهمان

  این داستان چند ماه نیست. این داستانی است که از سه سال پیش شروع شد. مالزی هنوز در شوک حضور بیشمار فارسی زبانان در کشور خود است!

محاسبه BMI
محاسبه WHR
محاسبه وزن مناسب
آزمون ارزیابی اعتماد بنفس
آزمون رست Rast برای ارزیابی توانی بی هوازی
جدول میزان ویتامین های موجود در مواد غذایی مختلف
پرسشنامه و آزمون آنلاین تعیین سطح اضطراب
تست آنلاین اعتیاد به مواد غذایی در 60 ثانیه
تست آنلاین ارزیابی سطح افسردگی بک
سن بیولوژیکی خود را محاسبه نمائید
خودتان را تست کنید:تست عضلات شکم-حرکت در یک دقیقه
نرم افزار آنلاین محاسبات سلامتی و تیپ بدنی
محاسبه یک تکرار بیشینه 1rm
محاسبه گر شدت تمرین برای کاهش وزن
محاسبه آنلاین انرژی موجود در مواد غذایی
محاسبه انرژی میوه ها و سبزیجات
تعیین ضربان قلب بیشینه
تعیین حداکثر اکسیژن مصرفی - VO2max
تعیین ضربان قلب بیشینه
سن بدن یا سن فیستنس شما چند است
نرم افزار سلامت
 چند سانت دور کمر خود را کم کنیم؟
برنامه بدنسازی ویژه - حجم و قدرت
جدول چینی تعیین جنسیت نوزاد (محاسبه گر)
آیا شما میتوانید یک برنامه تمرینی را آغاز نمائید؟
محاسبه میزان چربی سوزانده شده در تمرین
آزمایشگاه آنلاین فیزیولوژی ورزشی
محاسبه گر وزن نرمال دوران بارداری
محاسبه گر بدنسازی
خودتان را تست کنید:شما جغد هستید یا گنجشک؟
محاسبه گر آنلاین درصد چربی
محاسبه وزن مناسب برای مردان وزنان

 ISSN: ‪2322-5335

نظرات ارسالی

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
با سلام.به مدیریت محترم سایت .منم مث محبوب جون متشکرم از...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
عسل جونم سلام. عزیزم شما الان 23 ساله ای.اما گفتی میخوام 9...

پخش زنده بمباران سطح ماه توسط ناس...
عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هستی andممن...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام به خانمی جونم عزیزم من ۱ ماه پیش رفتم دکتر بهش گفتم...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام روناک جونم مرسی عزیزم لطف کردی.من که رفتم تو سایتش ...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام سلام به شما عزیزان محبوب جونم رزا جون و خانمی خیلی ...